Ofis Sistemleri Hakkımızda Müşterilerimiz İletişim TR EN

Glove Box Eldivenli Kabin (BrauLAB GBA-75)

Eldivenli Kabin (Glove Box)

Yeni ürünlere göre sırala      A dan Z ye sırala

Glove Box Eldivenli Kabin (BrauLAB GBA-PAL75)


Glove Box Eldivenli Kabin (BrauLAB GBA-PAL75)
Ölçüler: 107x61x65h

Glove Box Eldivenli Kabin (BrauLAB GBA-PAL75) atmosfer basıncında, inert gazlar ile birlikte kullanıma uygundur. Eldivenli kabin içerisinde aranan izolasyonu tam olarak sağlar. Eldivenli kabinlerimizin kimyasal, biyolojik ve fiziksel çalışmalar uygun tipte eldiven seçenekleri mevcuttur. Gaz besleme ve gaz atımı veya emme valfleri bulunur.

Eldivenli kabin bünyesindeki özel hava kilidi sayesinde stabilizasyon bozulmadan malzeme eklenebilir, çıkarılabilir. Üzerinde aydınlatma lambası, pozitif basınç göstergeleri, bleed valfler ve sızdırmaz erişim kapakları bulunur.

Glove Box Eldivenli Kabin (BrauLAB GBA-75UV)


Glove Box Eldivenli Kabin (BrauLAB GBA-75UV)
Ölçüler: 75x61x65h

Argon (Ar), azot (N) veya helyum (He) gibi inert gazlar ile atmosferlendirme yapılarak anaerobik bir çalışma alanı elde etmek için kullanılır. BrauLAB GBA-75UV baz modelden farklı olarak UV lambası ve isteğe bağlı mikroskop eklenebilmektedir. İnert gazlar ile atmosferlendirme yapılabilmektedir. Eldivenli kabin içerisi tam izolasyonludur. Gaz besleme ve gaz atımı veya emme valfleri bulunur.

Eldivenli kabin üzerinde LED aydınlatmalı kontrol paneli bulunur. Sızdırmaz erişim kapağı isteğe göre sağa veya sola açılabilmektedir. UV lamba kabinin iç kısmında yer alır. Kabin içini pozitif basınçtan koruyucu bleed valfi bulunur. Mikroskop oküleri ön eğimli cama monte edilebilir.

Glove Box Eldivenli Temiz Kabin (BrauLAB GB-CB70)


Glove Box Eldivenli Temiz Kabin (BrauLAB GB-CB70)
Ölçüler: 70x70x215h

Glove Box Eldivenli Temiz Kabin (Clean Bench) steril ortam aranan çalışmalar için idealdir. Tamamen paslanmaz çelikten üretilmiştir. Kabin içerisi pozitif basınç altındadır. Temiz kabin içerisine müdahale edilirken eldiven portları kullanılır, böylece çalışma ortamı kontaminasyondan korunmuş olur. Eldivenli temiz kabinlerimizin kimyasal, biyolojik ve fiziksel çalışmalar uygun tipte eldiven seçenekleri mevcuttur.

Eldivenli temiz kabinin üst kısmında hepa filtre ve UV-C sterilizasyon bulunur. Ayrıca çalışma ortamı için aydınlatma lambası vardır. Filtre üzerinden hava sirkülasyonunu sağlayan bir fan motoru temiz kabinin üst kısmında gizlenmiştir. Üst kontrol panelinde koruma sigortaları, aydınlatma, UV, fan anahtarları ve fan hız ayar düğmesi bulunur.

Glove Box Eldivenli Kabin (BrauLAB GBA-75)


Glove Box Eldivenli Kabin (BrauLAB GBA-75)
Ölçüler: 75x61x65h

Glove Box Eldivenli Kabin (BrauLAB GBA-75) atmosfer basıncında, inert gazlar ile birlikte kullanıma uygundur. Şeffaf akrilik malzemeden üretilmiştir. Eldivenli kabin içerisinde aranan izolasyonu tam olarak sağlar. Gaz besleme ve gaz atımı veya emme valfleri bulunur.

Glove Box üzerinde LED aydınlatma lambası ve sızdırmaz erişim kapağı bulunur. Üst panelde üzerinde aydınlatma anahtarı vardır. Pozitif basınçtan koruyucu bleed valfi bulunur. Böylece eldivenli kabine kazara hızlı gaz verilmesi halinde kabin kendisini zarar görmekten korur.


İLETİŞİM
+90 (212) 485 11 20
Yurt içi satış temsilcisi: +90 (0535) 322 99 84
info@braugrup.com
İkitelli OSB Mah. İSTEKS Sanayi Sitesi B4 Blok No:8 Başakşehir/İstanbul
yetkili online alışveriş sitesi: www.deneyimlab.com