Ofis Sistemleri Hakkımızda Müşterilerimiz İletişim TR ENKULLANIM KOŞULLARI

• Genel bir ilke olarak, kullanıcıların kişisel bilgileri tarafımızca üçüncü şahıslara veya kuruluşlara verilmemektedir. Örneğin, bize güvenerek vermiş olduğunuz isim, soy isim, e-mail adresleriniz gibi bilgiler başka firmalara asla satılmamaktadır. Ancak, kullanıcılardan kişisel bilgilerin istendiği sistemimizin bazı bölümlerinde, bu bilgilerin nerelerde ve ne amaçlar ile kullanılacağı açıkça belirtilmiştir.
• braugrup.com sitesinde yer alan resim, tanıtım, teknik özellik vb. rüm bilgilerin hakları saklıdır. İzinsiz içeriklerin kopyalanması ve/veya üçüncü şahıslar tarafından kullanılması yasaktır. Tespit edilmesi halinde hukuki takibe alınır.
• braugrup.com sitesinde yer alan ürün bilgileri tanıtım amaçlıdır teknik şartname amaçlı kullanılamaz ve satın aldığınız veya alacağınız herhangi bir ürün için taahhüt yerine geçmez. Bragu Grup ürünleri üzerinde her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir. Satın aldığınız ürünle ilgili olarak ürün özellikleri aldğınız teklif ve şartnamelerde belirtilmiştir.
• Brau Grup web sitesine sadece http://www.braugrup.com ana sayfasından giriniz. Başka bir adresi kullanmayınız.

İLETİŞİM
+90 (212) 485 11 20
Yurt içi satış temsilcisi: +90 (0535) 322 99 84
info@braugrup.com
İkitelli OSB Mah. İSTEKS Sanayi Sitesi B4 Blok No:8 Başakşehir/İstanbul
yetkili online alışveriş sitesi: www.deneyimlab.com