Ofis Sistemleri Hakkımızda Müşterilerimiz İletişim TR ENHAKKIMIZDA


BRAU GRUP daha iyi bir çalışma ve öğrenim hayatı için sizlere laboratuvar, atölye, sınıf ve ofis mekanları tasarlar. Maliyeti karşılanabilir çözümler sunar. Kaliteli malzeme ve işçilik vaat eder.

Laboratuvar, atölye, sınıf ve ofisleriniz için tasarım aşamasından başlayarak üretim, yerinde montaj ve bakım konularında ekonomik çözümler sunar. BRAU GRUP mekanlarınız için yerleşim öncesi gerekli olan tesisat alt yapı çalışmalarında sizlere profesyonel destek verir. Anlaşması yapılan işlerinizde sizlere mekanik ve elektrik tesisatları için ücretsiz proje ve teknik danışmanlık hizmeti sunar. Müşteri memnuniyetini önemser ve buna odaklı olarak hizmet verir.

BRAU GRUP 2016 yılında markalaşma çalışması başlatmış, laboratuvar ve ofis mobilyası ürünlerini Brau LAB ve Brau OFİS olarak iki ayrı marka altında toplamıştır. 2017 yılında ise Brau KLASSE markası ile eğitim araçları üretim ve tedariğine başlayarak ürün portföyünü genişletmiştir.

BRAU GRUP Organizasyon yapısında ISO 9001 yönergelerini uygular. EN ve DIN normlarına hakimdir, CE direktiflerine ve TSE standartlarına uygun üretim yapar. BRAU GRUP Ürünlerinde uluslararası standartların öngördüğü güvenlik, ergonomi ve kalite kriterlerine riayet eder. Çalışmalarında, imalat ve montaj hizmetlerinde çevreye duyarlı davranır, atık yönetim prosedürlerine sadıktır, karbon emisyonlarını küçültmenin gayretindedir.

Brau Grup Hizmet Politikası

İLETİŞİM
+90 (212) 485 11 20
Yurt içi satış temsilcisi: +90 (0535) 322 99 84
info@braugrup.com
İkitelli OSB Mah. İSTEKS Sanayi Sitesi B4 Blok No:8 Başakşehir/İstanbul
yetkili online alışveriş sitesi: www.deneyimlab.com